Ayşe Nur ve Burak -Kısa Nişan Töreni Konuşması

Kıymetli misafirlerimiz, canımız ciğerimiz evlatlarımız olan Ayşenur ile Burak’ın nişan törenlerine katıldığınız için Durmuşkaya ve Yıldırım ailesi adına ve şahsım adına hepinize hoş geldiniz der, saygılar sunarım.

Kıymetli misafirlerimiz, nişan töreni; evlatlarımızın aile olabilmeleri için temel taşını ve harcını teşkil etmektedir. Aile binasını ayakta tutan harç ta, sevgi ve ilgidir. Ayşenur ve Burak kardeşime diyorum ki; sevginizi paylaşmaktan korkmayın, birbirinize karşı yapmış olduğunuz hataları, hiç bir zaman sevginizden ve birbirinize duyduğunuz ilgiden üstün tutmayın. Şunu unutmayın ki; sevgi ve ilgi, nişanlılık döneminde ve sonrasında göreceksiniz ki, aranızda doğabilecek sorunların tek ilacıdır.

Yüce rabbim; insanlara olan sevgisi nedeniyle, insanları, yarattığı bütün canlılarda üstün olarak yaratmıştır.

Şanı yüce, yüceler yücesi Allah’ım, sizlerin birbirinize olan sevgisini sonsuzluğa kadar daim eylesin.
Şimdi Yıldırım Ailesi adına aile büyüğümüz Fikret Pehlivan Bey ile, kızımızın babası İbrahim Durmuşkaya Bey’i sahneye davet ediyorum. birlikte yüzüklerimizi takacağız.

Bu yüzüklerin sizlere ve her iki aileye hayırlar getirmesini diliyor, nişan töreninizin mübarek olmasını yüce rabbimden diliyorum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*